Нужна помощь
Нужна помощь?
Ваша заявка успешно отправлена.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
Хотите стать волонтером?
Ваша заявка успешно отправлена.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время.
Hot Горит Scotta
DANTE DAY CON UCRAINA
Благодійний мистецький  проєкт “День Данте з Ураïною”
Запрошуємо долучитись до благодійного проєкту в підтримку українських громадян. Захід відбудеться в Італії 27 березня 2022 року о 18:00 18.00 Равенська художня галерея, м. Равенна корсо Кавур 51.

Під час заходу відбудуться виставка художників та благодійний аукціон. Зібрані кошти підуть в підтримку художників та міжнародного гуманітарного проєкту  Let’s do it Ukraine SOS для надання гуманітарної допомоги цивільному населенню України: їжі, медикаментів для дітей та дорослих Харківського, Чернігівського, Київського, Запорізького, Донецького регіонів.  

Організатори неурядові організації:   Let's Do It Ukraine, Let's Do It Italy, VITAUKR, Associazione Malva - ucraini di Ravenna APS, People for Ukraine.
Патронат муніципалітету Равенни та Посольства України в Італії. Проект критика та мистецтвознавця професора Джорджіо Грассо та української художниці- дизайнерки Анни Манако. Органiзацiйна пiдтримку надає Оксана Давидова.

Наш проєкт "Данте в Україні" відкрився напередодні війни, та усі роботи безпосередньо пов'язані з темою війни.   Виставлені в Києві роботи досі знаходяться у виставковому просторі Української академії мистецтв.  І саме тому  цей культурний проєкт на підтримку України починається з благодійної виставки/аукціону в DANTE DAY у Равенні.


Виставка робіт українських митців: колишнього сенатора Ірини Акімової, яка зараз перебуває в Україні, Оли Рондяк з Маямі, Ірини Онопенко та Анни Манако Італія.


Кошти від продажу робіт частково підуть на проєкт SOS UKRAINE LET'S DO IT UKRAINE / ITALY для надання гуманітарної допомоги цивільному населенню України https://letsdoitukraine.org/donate-now/.

27 березня 2022 року
Художня галерея Равенни
https://maps.app.goo.gl/KfwsHcy6TvxEVSRL6